Детальна інформація

Ці відповіді на типові запитання допоможуть зрозуміти наш сервіс краще, і використовувати його найбільш продуктивно.

Як клієнти залишають відгуки?

Клієнт наводить камеру смартфона на QR-код, і потрапляє на веб-сторінку з формою відгуку.

Чи потрібно клієнтові щось встановлювати, щоб прочитати QR-код?

Клієнтові не потрібно нічого скачувати чи реєструватись. Зараз QR-коди читають усі стандартні камери сучасних смартфонів.

Куди розмістити QR-код?

Є багато способів показати клієнту QR-код:

 • Розмістити наклейку на стіні. Добре підходить закладам "на виніс" і магазинам, де клієнти забирають товар на касі, і можуть побачити перед собою QR-код.
 • Надрукувати на рахунок чи нанести на рахункову книжечку. Підходить для ресторанів.
 • Надрукувати на чек, або візитку, що видається клієнту. Підходить для сервісів доставки.
 • Друкувати на упаковках, паперових чашках, етикетках. Підходить для кав'ярень, а також для продуктів (наприклад, вода у пляшці).

Разом із стартовим пакетом, ми видаємо користувачу декілька наклейок з QR-кодом.

Інші варіанти розміщень потребують індивідуального підходу та вашої ініціативи. І оскільки кінцевим виконавцем буде, так чи інакше, поліграфія у вашому місті, ми не беремо на себе реалізацію виготовлення QR-кодів індивідуального формату. Але завжди раді проконсультувати, і порадити куди звернутись ;)

Які поля форми відгуку пропонується заповнити клієнту?

Стандартна форма відгуку:

 • Оцінка від 1 до 5
 • Довільний текст відгуку
 • Телефон за бажанням

Чи можна змінити форму відгуку?

Так. Ви можете змінити вступний текст і заголовок, які відображаються клієнту.

Ми можемо добавити чи видалити поля, змінити дизайн під ваш. Це обговорюється в індивідуальному порядку і потребуватиме оцінки затрат на розробку. Зверніться в службу підтримки.

Чи обов'язково клієнту залишати контактні дані?

По замовчуванню ні. З досвіду - майже половина клієнтів не залишає відгуку, коли бачить, що потрібно розкрити свої контактні дані.

Але ми можемо зробити поле обов'язковим, якщо ви попросите.

Також, якщо ви готові заохочити клієнта знижкою чи бонусом, якщо він залишить телефон, ми напишемо про це в формі.

Чи можна стилізувати QR-код під мій дизайн?

Так! Є багато сервісів для стилізації QR-код. Наприклад, цей був створений за допомогою qrcodechimp

Куди доставляються відгуки клієнтів?

За мить після відправлення клієнтом, відгук доставляється через телеграм-бота вам.

Для того щоб підписатись на відгуки, вам потрібно відправити боту пароль від QR-кода (9 цифр), що можна знайти в особистому кабінеті на цьому сайті.

Чи можна налаштувати доставку відгуків декільком людям одразу? Наприклад, водночас вам та вашому співробітнику.

Так, бот може відправляти відгуки декільком людям, що підписались. Безкоштовно, кількість необмежена.

У мене більше однієї торгової точки. Чи можу я встановити QR-коди ЯкВам на обох?

Ні. Для окремої торгової точки необхідно реєструвати окремий QR-код. Торгова точка - фізичне приміщення, де здійснюється підприємницька діяльність.

Завдяки різним QR-кодам, ви зможете відслідкувати, звідки прийшов відгук. Також ви можете підписати співробітників різних торгових точок на свої QR-коди, а самі підписатись на усі.

Зображень однакового QR-кода може бути необмеджена кількість в межах однієї торгової точки.

Це положення записано в Угоді користувача. У разі виявлення порушень, ЯкВам має право розірвати співробітництво.

Як розраховується вартість послуг?

Розрахунок ведеться щоденно по тарифу оплати за один QR в день.

Ціна за 1 QR-код в день - 5 грн (по акції). Це приблизно 150 грн на місяць.

Приклад. У вас три кафе, що підключені до сервісу. В день з вашого особистого рахунку буде зніматись 5 * 3 = 15 грн. За місяць оплата становитиме 15 * 30 = 450 грн.

Як можна заплатити за послуги?

Оплата відбувається на цьому сайті у вашомо особистому кабінеті користувача.

Ви можете поповнити рахунок на довільну суму. Щоденний тариф знімається з особистого разунку наприкінці кожного дня.

Який процес підключення до послуги?

Після заповнення вами заявки, ми відправляємо вам стартовий пакет Новою поштою з накладеним платіжем на суму 150 гривень.

Ці 150 гривень зарахуються на ваш новостворений акаунт, і дозволять користуватись послугою наступний місяць.

Через 30 днів вам пропонується зайти у свій особистий кабінет на цьому сайті, і поповнити рахунок з банківської карти.

Що входить в стартовий пакет?

Усе, що дозволить почати роботу зразу після отримання:

 • Активований обліковий запис користувача
 • Іструкція з користування
 • Легальна інформація: Угода користувача, Політика приватності
 • Наклейки з QR-кодом

Де заповнити заявку на підключення?

Заявку на пидключення можна заповнити на цьому сайті за посиланням.

Як з вами зв'язатись?

Будемо раді будь-якому зверненню, завжди йдемо на зустріч користувачам, і вирішуємо їх проблеми.

+38 063 660 2810 (також по цьому номеру Telegram, Viber)
info@yakvam.com

Будь ласка, уважно ознайомтеся з цією Угодою користувача («Угода»), перш ніж використовувати онлайн-платформу, доступну на https://yakvam.comСервіс»). Ця Угода містить важливу інформацію про ваші права та обов'язки.

Використовуючи Сервіс, ви підтверджуєте, що ви ознайомилися з текстом цієї Угоди, розумієте їх зміст і зобов'язуєтесь дотримуватись Угоди в повному обсязі. Якщо ви не згодні з цією Угодою, будь ласка, не використовуйте Сервіс.

Під використовуваними в Угоді термінами «ЯкВам», «ми», «нас» або «наш» мається на увазі ФОП "Берзін Григорій Сергійович" (код ЄДРПОУ 3552703053, адреса: Україна, 08205, м Ірпінь, вулиця Шевченка, буд. 10/2),яке контролює і надає Сервіс.

Наш збір і використання персональних даних у зв'язку з вашим використанням Сервісу описані в нашій Політиці приватності.

Якщо у вас є які-небудь питання або коментарі щодо цієї Угоди користувача або Сервісу, зв'яжіться з нами за адресою info@yakvam.com.

Повна угода

Коротка версія: Дана Угода та Політика приватності - це договір між ЯкВам і користувачами Сервісу. Використовуючи Сервіс, ви погоджуєтеся дотримуватися цієї угоди і згідно з усіма законами і правила.

Ця Угода і будь-які опубліковані на сервісі політики і правила, включаючи нашу Політику приватності,складають юридично зобов'язуючу угоду між вами («ви» або «користувач») і ЯкВам, що регулює ваше використання Сервісу («Угода»).

Використовуючи Сервіс, ви тим самим підтверджуєте і гарантуєте, що:

 1. відповідно до законодавства вашої країни ви дієздатні і маєте право укладати Угоду (у іншому випадку, ви можете використовувати Сервіс тільки за участю батьків або законних представників);
 2. відповідно до законодавства вашої країни у вас немає обмежень на використання Сервісу;
 3. ви дотримуєтесь цієї Угоди і згодні з усіма законами і правилами.

Реєстрація Аккаунта

Коротка версія: При створенні Акаунта ви повинні вказати діючу адресу електронної пошти і достовірну інформацію про себе. Ви несете відповідальність за свій Акаунт і те, як ви його використовуєте, а також за його безпеку.

Щоб використовувати Сервіс ЯкВам, ви повинні зареєструвати персоналізований обліковий запис («Акаунт), вказавши свою електронну пошту і створивши пароль. Допускається створення облікового запису Сервісом та передача користувачу на використання.

Створюючи профіль від імені юридичної особи, ви заявляєте і гарантуєте, що у вас є повноваження діяти від імені такої юридичної особи і надавати нам всі дозволи і ліцензії, передбачені в цій Угоді.

У вас може бути тільки один Акаунт, і ви не можете його передавати. Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності ваших облікових даних, які ви використовуєте для реєстрації та входу в Сервіс, а також за будь-яке використання свого Аккаунта. Ви несете відповідальність за те, щоб використання вами Сервісу і Акаунта не суперечило будь-яким застосовним законам або правилам.

Якщо ви знаєте або маєте будь-які підстави підозрювати, що хтось отримав доступ до вашого Аккаунту без вашого дозволу, або ваші дані для входу були загублені, вкрадені, незаконно привласнені або іншим чином скомпрометовані, будь ласка, негайно повідомте про це ЯкВам за наступною адресою: info@yakvam.com.

Щоб повністю видалити Аккаунт і всю інформацію вашого профілю, будь ласка, надішліть нам запит за адресою info@yakvam.com, і ми зробимо всі необхідні дії.

Сервіс ЯкВам

Сервіс ЯкВам призначений для збору скарг, пропозицій, відгуків від клієнтів користувача. Сервіс забороняється використовувати з іншою метою, що не відповідає формату партнерства. Зміна формату партнерства обговорюється з користувачем в окремому порядку.

Для перегляду формату партнерства між Сервісом та користувачем, напишіть нам на пошту info@yakvam.com або скористайтесь іншим способом зв'язку з нами.

Отримання QR-коду

"QR-код" (в межах цієї угоди) - ідентифікатор, що надає можливість клієнту користувача відправити довільне повідомлення користувачу. Один QR-код відповідає одній торговій точці. Повідомлення користувача має стосуватись безпосередньо цієї тогрової точки.

Щоб отримати QR-код, ви повинні зареєструватися та заповнити анкету. Ви повинні надавати повну і достовірну інформацію, відповідати вимогам даної Угоди, інакше ми можемо видалити ваш обліковий запис.

ЯкВам не зобов'язані, але залишають за собою право перевіряти опубліковану користувачами інформацію на відповідність даній Угоді. ЯкВам може на свій розсуд видалити ваш запис, якщо ЯкВам вважає, що він не відповідає даній Угоді.

Доставка повідомлень по QR-коду користувачам

Користувачі мають право переглянути повідомлення, що були відправлені по QR-коду їх клієнтами.

Для доступу до повідомлень може використовуватись сайт https://yakvam.com або телеграм-бот @yakvam_bot.

Оплата послуг Сервісу

Сервіс не передбачає можливість безкоштовного використання.

Після реєстрації QR-кода користувачу нараховується сума вартості послуги до сплати щодня. Щоденний тариф визначено Сервісом та опубліковано на сайті https://yakvam.com

Користувач вносить довільну суму засобами сайту https://yakvam.com, що в повному обсязі зараховується на його особистий рахунок.

ЯкВам залишає право в довільному порядку нараховувати бонусні кошти на рахунок користувача.

У випадку неоплати користувачем послуг, ЯкВам має право припинити надання всіх послуг користувачу.

Користувацький контент

Ви несете відповідальність за будь-який користувацький контент, який ви публікуєте за допомогою Сервісу. ЯкВам залишає за собою право контролювати ваше використання Контенту, перевіряти і видаляти опублікований вами Контент, змінювати або відкликати цю ліцензію або ваш доступ до Сервісу та Контенту в будь-який час і з будь-якої причини.

ЯкВам може, але не зобов'язаний, контролювати, не несе відповідальності і не надає жодних гарантій щодо будь-якого опублікованого за допомогою Сервісу Користувацького контенту. Ви повинні проявляти належну обачність щодо будь-якого Контенту і користувача, перш ніж взаємодіяти з допомогою Сервісу або в реальному світі.

Якщо ви вважаєте, що будь-який Контент порушує ваші права, будь ласка, повідомте нам про це за адресою info@yakvam.com.

Відмова від гарантій

Коротка версія: Сервіс надається "як є" і ми не даємо жодних обіцянок або гарантій. Будь ласка, уважно прочитайте цей розділ - ви повинні розуміти, чого очікувати.

Сервіс надається на умовах «як є». У межах, допустимих законодавством, ЯкВам відмовляється від усіх гарантій, неявних або інших, стосовно Сервісу, його функцій, контенту або послуг, які ви можете отримати за допомогою Сервісу, включаючи, крім іншого, можливі гарантії комерційної придатності, придатності для певної мети і непорушення прав інтелектуальної власності третіх осіб чи інших прав.

ЯкВам надає виключно інформаційні послуги.

Ми не даємо жодних обіцянок, в тому числі щодо точності, адекватності, корисності, надійності чи іншого характеру Сервісу або Контенту. ЯкВам не гарантує, що Сервіс функціонуватиме безперебійно і безпомилково, що будь-які дефекти будуть виправлені або що Сервіс не містить вірусів.

Обмеження відповідальності

Ви несете особисту відповідальність за законність своїх дій в рамках Сервісу і використання Контенту відповідно до застосовних до вас законів і правил.

Ні в якому разі ЯкВам, наші партнери, підрядники та агенти не несуть відповідальності за прямі, випадкові, спеціальні, а також присуджені в порядку санкції збитки або непрямі збитки, включаючи упущену вигоду, втрату даних або збиток репутації, пов'язані з використанням або неможливістю використання Сервісу , включаючи, крім іншого, будь-які збитки, що виникли в результаті використання користувачами інформації, отриманої за допомогою Сервісу, або виниклі в результаті помилок, упущень і перебоїв в роботі, дефектів, вірусів, навіть якщо ЯкВам був повідомлений про можливість таких збитків.

ЯкВам не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли в результаті транзакцій, правовідносин, іншого взаємодії між вами і іншими користувачами. Вищевказані положення про відмову від гарантій та обмеження відповідальності застосовуються в межах, дозволеної законодавством.

Відшкодування шкоди

Коротка версія: Ви несете відповідальність за використання Сервісу. Якщо ви вступите в суперечку з третьою особою, ми не будемо залучені в його рішення.

У максимально допустимих діючим законодавством межах ви погоджуєтеся звільнити від відповідальності, відшкодувати збитки і захистити ЯкВам, наших партнерів, підрядників і агентів, від позовів, відповідальності, збитків, збитків і витрат, включаючи обґрунтовані юридичні та бухгалтерські витрати, будь-яким чином пов'язаних або таких , які виникають в результаті: (І) порушення вами цієї Угоди, (ІІ) вашого використання / неналежного використання Сервісу або (ІІІ) порушення вами законів, підзаконних актів або прав третіх осіб.

Ми залишаємо за собою право вибирати способи правового захисту, які ми порахуємо потрібними, включаючи випадки, в яких ви звільняєте нас від відповідальності. Тому ви погоджуєтеся співпрацювати з нами в реалізації нашої стратегії захисту своїх прав.

Право, що застосовується і юрисдикція

Коротка версія: Ця угода регулюється законодавством України. Ми маємо намір вирішувати всі спірні питання мирним шляхом, але в разі виникнення серйозної суперечки між нами, він повинен бути дозволений в суді України.

Ця Угода регулюється і тлумачаться відповідно до законодавства України.

Якщо будь-які матеріали або використання вами Сервісу суперечить законодавству вашого місцезнаходження, Сервіс не призначений для вас, і ми просимо вас його не використовувати. Ви несете відповідальність за ознайомлення з законами своєї юрисдикції і їх дотримання.

Ви погоджуєтеся, що будь-які спори, конфлікти, претензії або розбіжності, прямо або побічно виникають у зв'язку з Сервісом або цією Угодою, в тому числі, без обмежень, ті, які стосуються їх дійсності, тлумачення або застосування, повинні вирішуватися шляхом дружніх переговорів безпосередньо з командою ЯкВам відповідно до принципів сумлінності і співпраці. Якщо консенсус не може бути досягнутий шляхом переговорів, спір підлягає вирішенню виключно в суді України з дотриманням правил підсудності відповідно до чинного законодавства України.

Всі претензії повинні бути пред'явлені протягом одного (1) року з моменту їх виникнення, за винятком випадків, коли за чинним законодавством вимагає більш тривалого терміну.

Електронні повідомлення

Коротка версія: Ми використовуємо електронну пошту, щоб залишатися на зв'язку з нашими користувачами.

Використовуючи Сервіс та надаючи нам свої контактні дані, ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що ми можемо відправляти вам електронні повідомлення щодо, крім іншого: (І) вашого використання Сервісу; (ІІ) оновлень Сервісу або даної Угоди; і (ІІІ) використання додаткових послуг ЯкВам.

Деякі електронні повідомлення можуть бути більш «комерційними» за своєю природою, оскільки вони можуть рекламувати наші послуги або акції, в яких, як ми вважаємо, ви можете бути зацікавлені. Ви можете відмовитися від отримання таких електронних повідомлень, як це вказано в таких повідомленнях.

Дізнайтеся більше про обробку ваших персональних даних в нашій Політиці Конфіденційності.

Термін і припинення дії

Коротка версія: Ви можете видалити свій Аккаунт в будь-який час. Ми зробимо всі необхідні дії по відношенню до ваших даних. Ми можемо призупинити ваш Аккаунт, якщо ви порушите цю Угоду.

Видалення вами Акаунта. Ви можете розірвати цю угоду з ЯкВам в будь-який час, видаливши свій Аккаунт і припинивши використання Сервісу. Якщо ви видалите свій Аккаунт, всі дозволи і ліцензії, надані цією Угодою, будуть негайно скасовані для вас. Ми можемо залишити створений вами користувацький контент в межах Сервісу або видалити всі дані, пов'язані з вашим Аккаунтом і діяльністю, з наших серверів без будь-якої відповідальності або зобов'язань перед вами. У разі видалення Аккаунта оплата, внесена за послуги ЯкВам, поверненню не підлягають.

Щоб повністю видалити Аккаунт і всю інформацію вашого профілю, будь ласка, надішліть нам запит за адресою info@yakvam.com, і ми зробимо всі необхідні дії. Лише лист від зареєстрованої email-адреси Аккаунта є підставою та доказом вашого бажання розірвати співробітництво в межах Угоди. Ми зобов'язані припинити надання послуг протягом 7 робочих днів з моменту отримання запиту.

Припинення вашого Акаунта ЯкВам. Ми залишаємо за собою право вживати будь-які законні дії, які будемо вважати необхідними у відповідь на фактичні або передбачувані порушення цієї Угоди, включаючи, крім іншого, припинення або припинення вашого доступу до Аккаунту. ЯкВам може співпрацювати з правоохоронними органами та / або третіми особами в розслідуванні будь-яких підозрюваних або передбачуваних злочинів або цивільних правопорушень.

Інші умови

Якщо будь-яке положення цієї Угоди буде визнано незаконним, недійсним або не мають законної сили, інші положення цієї Угоди залишатимуться в силі і підлягати виконанню.

Ми можемо передавати наші права і обов'язки відповідно до цієї Угоди третім особам, але це не вплине на ваші права або наші зобов'язання за цією Угодою.

Ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни до цієї Угоди. У разі істотної зміни, яке може впливати на використання вами Сервісу або на ваші права як користувача Сервісу, ми повідомимо вам про такі зміни в розумні терміни до вступу в силу шляхом розміщення відповідного повідомлення на сервісі або відправки вам електронного повідомлення. Продовжуючи використовувати Сервіс, ви погоджуєтеся з оновленою версією Угоди.

Друкована версія Угоди є допустимим доказом у судовому або адміністративному провадженні, яке виникло на підставі або у зв'язку з використанням Сервісу, в тій же мірі і на тих же умовах, що і інші документи і записи, які були створені і зберігаються в друкованому вигляді.

Питання і контактна інформація

Якщо у вас є які-небудь питання або коментарі з приводу цієї Угоди або Сервісу, зв'яжіться з нами:

 • info@yakvam.com;
 • Україна, 08205, м Ірпінь, вул Шевченка, б. 10/2

Будь-яка оплата, зроблена на нашу користь, не підлягає поверненню.

Всі оплати ви робите самостійно за власним бажанням.

Підтвердження оплати означає, що ви визнаєте, що переконалися в якості запропонованих нами послуг і приймаєте умови Угоди користувача, Політики приватності, а також Політики повернення коштів.

Ми не стягуємо жодних автоматичних платежів.

Щоб ви були абсолютно впевнені в якості наших послуг, за вашим запитом або власним бажанням, ми надаємо безкоштовний пробний період для нових користувачів, який дозволяє користуватися всіма функціями сервісу.

Ми не повертаємо коштів, навіть якщо ви внесли оплату і через кілька днів вирішили закрити обліковий запис. У такому випадку надалі ми не будемо стягувати оплату за наступний період, тому що, не запитуємо і не зберігаємо платіжної інформації, а отже не здійснюємо обробки платежів в автоматичному режимі.

Ми особливо уважно відстежуємо всі відгуки користувачів про наше програмне забезпечення. Якщо ви відправите нам повідомлення про помилку, будь-яке питання або пропозицію, то отримаєте швидку і компетентну відповідь наших фахівців служби технічної підтримки протягом 24 годин.

Якщо Користувач порушує Угоду користувача, ми можемо припинити або тимчасово зупинити дію послуги з повідомленням або без, а також без повернення невикористаних коштів.


З Політики повернення коштів не може бути винятків.

ЯкВам піклується про ваші персональні дані і робить все можливе, щоб захистити їх. Ця політика приватності складена для того, щоб допомогти вам зрозуміти, які ваші персональні дані збираються, зберігаються і обробляються, і що відбувається з ними, коли ви використовуєте наші вебсайт і послуги https://yakvam.com ("вебсайт").

У Політиці конфіденційності ми відповідаємо на такі питання:

 1. Хто ми?
 2. На що поширюється Політика приватності?
 3. Які дані ми збираємо і навіщо?
 4. Як довго ми зберігаємо ваші дані?
 5. Передаємо ми дані третім особам?
 6. Здійснюємо ми трансфер даних за межі Європейської Економічної Зони?
 7. Чи використовуємо ми файли cookie?
 8. Які права у мене є по відношенню до моїх даних?
 9. Як ми оновлюємо політику приватності?
 10. Cookie pop-up

Хто ми?

ФОП "Берзін Григорій Сергійович", код ЄДРПОУ 3552703053, адреса: Україна, 08205, м Ірпінь, вулиця Шевченка, 10/2, Далі по тексту "bepartner" буде згадуватися як "ми" і "наш". Ми є власником персональних даних, що означає, що ми визначаємо які, з якою метою і як будуть оброблятися ваші персональні дані.

При виникненні питань ви можете з нами зв'язатися, відправивши електронного листа на пошту info@yakvam.com.

На що поширюється політика приватності?

Дана політика приватності поширюється на наші вебсайти і послуги, які ми надаємо.

Адреса веб: https://yakvam.com

Які дані збираємо і навіщо?

Дані які ми обробляємо діляться на дві категорії: технічну інформацію і дані, які надає нам користувач.

Технічна інформація. Коли ви заходите на наш вебсайт, деякі дані збираються автоматично. Нам потрібні технічні дані для роботи, підтримки і поліпшення нашого вебсайту. У технічну інформацію входять такі дані як IP адреса, геолокація, тип пристрою, тип браузера, файли cookie та дані про вашу взаємодія з вебсайтом - сесійний ID.

До сесійної ID входить: ваша взаємодія з вебсайтом, назва сайту, з якого ви перейшли на наш вебсайт, використовувані вами функції, популярні сторінки на нашому вебсайті, спосіб використання нашого сайту і дії, які ви вживаєте, якщо такі дії присутні.

Дані, надані користувачем при реєстрації облікового запису.

Оскільки користувач є передплатником Послуг, вам потрібно буде надати платіжну інформацію, яка обробляється платіжним сервісом Fondy згідно Публічного договору і Політиці конфіденційності Fondy (https://fondy.ua/)

Зверніть увагу. Ми свідомо не обробляємо персональні дані користувачів молодше 16-ти років. Якщо ви є таким користувачем, або ж ви законний представник користувача, будь ласка, повідомте нам про це на пошту info@yakvam.com.

Як довго ми зберігаємо ваші дані?

Ми зберігаємо персональні дані користувачів протягом усього терміну надання послуги.

Однак ви можете скористатися своїм правом на видалення своїх даних. У цьому випадку ваші дані будуть видалені з наших серверів протягом 7 днів з моменту вашого запиту.

Чи передаємо ми дані третім особам?

Ми не передаємо ваші персональні третім особам.

Ми не використовуємо і не передаємо третім особам зібрану інфомацію по користувацькому QR-коду.

Дотримання законодавства. Ми будемо розкривати ваші персональні дані третім особам в тій мірі, в якій це необхідно:

 • для виконання урядового запиту, постанови суду або відповідного законодавства;
 • для запобігання незаконному використанню нашого вебсайту або порушення Умов використання нашого сайту і наших політик;

Чи здійснюємо ми трансфер даних за межі Європейської Економічної Зони?

Персональні дані, які ми збираємо, зберігаються на серверах в США. За замовчуванням дані зберігаються в США, але, можливо, нам потрібно буде обробити ваші персональні дані в іншій країні. При виникненні необхідності трансферу ми приймемо необхідні заходи захисту даних і запитаємо вашу згоду, за винятком випадків, коли трансфер даних буде необхідний для виконання операції.

Використовуємо ми файли cookie?

Ми використовуємо файли cookie, необхідні для функціонування сайту. За допомогою файлів cookie ми отримуємо технічну інформацію описану в пункті 3.

Якщо ви хочете відключити cookies, ви можете знайти інструкції з управління настройками вашого браузера за цими посиланнями:

 • Internet Explorer;
 • Firefox;
 • Safari;
 • Microsoft Edge;
 • Chrome;
 • Opera;
 • Vivaldi

Які права у мене є по відношенню до моїх даних?

У вас як у суб'єктів персональних даних є наступні права:

 • Право на доступ до інформації. Ви можете запитати пояснення обробки ваших персональних даних.
 • Право на портативність. Ви можете запросити всі дані, які ви нам надали, а також зробити запит на передачу даних іншому контролеру.
 • Право на обмеження обробки. Ви можете частково або повністю заборонити нам обробляти ваші персональні дані.
 • Право на подачу скарг. Якщо ваш запит не був задоволений, ви можете подати скаргу до регулюючого органу - Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
 • Право на видалення. Ви можете відправити нам запит на видалення ваших персональних даних з наших систем.

Щоб скористатися своїми правами, напишіть нам електронного листа на пошту info@yakvam.com.

Якщо ваш запит не був задоволений, ви можете подати скаргу до регулюючого органу - Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на пошту omb@ombudsman.gov.ua

Як ми оновлюємо політику приватності?

Дана Політика приватності і взаємини, які підпадають під її дію, регулюються Законом України "Про захист персональних даних". Чинні закони і вимоги до обробки персональних даних можуть змінитися. В такому випадку ми опублікуємо нову версію Політики приватності у себе на сайті. Якщо будуть внесені істотні зміни, які вплинуть на вашу приватність і конфіденційність, ми повідомимо вас за допомогою email або ж відобразимо інформацію на веб-сайті і запитаємо вашу згоду.

Cookie pop-up

Цей вебсайт використовує cookies

Ми використовуємо куки для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого веб нашим партнерам по соціальним мережам, рекламі і аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами своїх послуг.

 • Необхідні;
 • Персоналізуючі;
 • Статистика;
 • Маркетинг.

Політика cookie

Файли cookie - це невеликі текстові файли, які можуть використовуватися веб-сайтами для підвищення ефективності роботи користувача.

Згідно з українським законодавством, ми можемо зберігати куки на вашому пристрої, якщо вони суворо необхідні для роботи цього сайту. Для всіх інших типів файлів cookie нам потрібна ваша дозвіл.

Цей вебсайт використовує різні типи файлів cookie. Деякі файли cookie розміщуються сторонніми службами, які з'являються на наших сторінках. Ви можете в будь-який час змінити або відкликати свою згоду з допомогою Політики Cookie на нашому веб-сайті.

Дізнайтеся більше про те, хто ми такі, як ви можете з нами зв'язатися і як ми обробляємо особисті дані в нашій Політиці конфіденційності.